Request / Response
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| 0x | [
"androxgh0st"
] |
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\DashboardController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "app_dashboard" |
| _route_params | [] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#561 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#486 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#567 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#568 …} } ] |
| _stopwatch_token | "719c04" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, deflate" |
| connection | "keep-alive" |
| content-length | "20" |
| content-type | "application/x-www-form-urlencoded" |
| host | "54.38.157.200" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/116.0.5845.140 Safari/537.36" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Raw
0x%5B%5D=androxgh0st
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Thu, 21 May 2026 10:19:39 GMT" |
| location | "https://54.38.157.200/login" |
| x-debug-token | "2fde9c" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session 1
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
1
Usages
Stateless check enabled
| Usage |
|---|
Symfony\Component\Security\Core\Authentication\Token\Storage\UsageTrackingTokenStorage:39
[
[
"file" => "/var/www/html/lemeldois-crm/vendor/symfony/security-core/Authentication/Token/Storage/UsageTrackingTokenStorage.php"
"line" => 39
"function" => "getMetadataBag"
"class" => "Symfony\Component\HttpFoundation\Session\Session"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/lemeldois-crm/vendor/symfony/security-http/Firewall/AccessListener.php"
"line" => 75
"function" => "getToken"
"class" => "Symfony\Component\Security\Core\Authentication\Token\Storage\UsageTrackingTokenStorage"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/lemeldois-crm/vendor/symfony/security-bundle/Debug/WrappedLazyListener.php"
"line" => 46
"function" => "authenticate"
"class" => "Symfony\Component\Security\Http\Firewall\AccessListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/lemeldois-crm/vendor/symfony/security-bundle/Security/LazyFirewallContext.php"
"line" => 70
"function" => "authenticate"
"class" => "Symfony\Bundle\SecurityBundle\Debug\WrappedLazyListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/lemeldois-crm/vendor/symfony/security-bundle/Debug/TraceableFirewallListener.php"
"line" => 94
"function" => "authenticate"
"class" => "Symfony\Bundle\SecurityBundle\Security\LazyFirewallContext"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/lemeldois-crm/vendor/symfony/security-http/Firewall.php"
"line" => 93
"function" => "callListeners"
"class" => "Symfony\Bundle\SecurityBundle\Debug\TraceableFirewallListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/lemeldois-crm/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/WrappedListener.php"
"line" => 115
"function" => "onKernelRequest"
"class" => "Symfony\Component\Security\Http\Firewall"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/lemeldois-crm/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 206
"function" => "__invoke"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\WrappedListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/lemeldois-crm/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 56
"function" => "callListeners"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/lemeldois-crm/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/TraceableEventDispatcher.php"
"line" => 129
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/lemeldois-crm/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 159
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\TraceableEventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/lemeldois-crm/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 76
"function" => "handleRaw"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/lemeldois-crm/vendor/symfony/http-kernel/Kernel.php"
"line" => 193
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/lemeldois-crm/vendor/symfony/runtime/Runner/Symfony/HttpKernelRunner.php"
"line" => 35
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\Kernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/lemeldois-crm/vendor/autoload_runtime.php"
"line" => 32
"function" => "run"
"class" => "Symfony\Component\Runtime\Runner\Symfony\HttpKernelRunner"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/var/www/html/lemeldois-crm/public/index.php"
"line" => 5
"args" => [
"/var/www/html/lemeldois-crm/vendor/autoload_runtime.php"
]
"function" => "require_once"
]
]
|
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "9d665047ac78cf3bef6c1f055dce2e2a" |
| APP_SHARE_DIR | "var/share" |
| DATABASE_URL | "mysql://lemeldois_crm:App-LeM3ldois2026!@127.0.0.1:3306/lemeldois_crm?serverVersion=8.0&charset=utf8mb4" |
| DEFAULT_URI | "http://localhost" |
| FROM_EMAIL | "t.ascoet@ascoet.com" |
| FROM_NAME | "Le Meldois" |
| JWT_PASSPHRASE | "lemeldois2025" |
| JWT_PUBLIC_KEY | "%kernel.project_dir%/config/jwt/public.pem" |
| JWT_SECRET_KEY | "%kernel.project_dir%/config/jwt/private.pem" |
| MAILER_DSN | "smtp://958ef7001%40smtp-brevo.com:xsmtpsib-38e9ff228025cdcac8101fe8f5a5cbf28b2e218a4f397e8e0ab42151355bce75-LaYUiM7u7z86tyUj@smtp-relay.brevo.com:587?encryption=tls" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "sync://" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| APP_PROJECT_DIR | "/var/www/html/lemeldois-crm" |
| APP_RUNTIME | "Symfony\Component\Runtime\SymfonyRuntime" |
| APP_RUNTIME_OPTIONS | [ "project_dir" => "/var/www/html/lemeldois-crm" ] |
| CONTENT_LENGTH | "20" |
| CONTENT_TYPE | "application/x-www-form-urlencoded" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/lemeldois-crm/public" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/lemeldois-crm/public" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate" |
| HTTP_CONNECTION | "keep-alive" |
| HTTP_HOST | "54.38.157.200" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/116.0.5845.140 Safari/537.36" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/snap/bin" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_HTTPS | "on" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/" |
| REMOTE_ADDR | "78.153.140.50" |
| REMOTE_PORT | "45488" |
| REQUEST_METHOD | "POST" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779358779 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779358779.218 |
| REQUEST_URI | "/" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/html/lemeldois-crm/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "54.38.157.200" |
| SERVER_ADMIN | "[no address given]" |
| SERVER_NAME | "54.38.157.200" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/var/www/html/lemeldois-crm/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,APP_SHARE_DIR,DEFAULT_URI,DATABASE_URL,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,MAILER_DSN,FROM_EMAIL,FROM_NAME,JWT_SECRET_KEY,JWT_PUBLIC_KEY,JWT_PASSPHRASE" |