Request / Response
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "efe9f4" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip" |
| cookie | "X-AnonResource=true; X-AnonResource-Backend=localhost/ecp/default.flt?~3; X-BEResource=localhost/owa/auth/logon.aspx?~3;" |
| host | "54.38.157.200" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 zgrab/0.x" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Thu, 21 May 2026 07:26:43 GMT" |
| vary | "Accept" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20https%3A%2F%2F54.38.157.200%2Fowa%2Fauth%2Fx.js%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fvar%2Fwww%2Fhtml%2Flemeldois-crm%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:156" |
| x-debug-token | "635eb9" |
| x-debug-token-link | "https://54.38.157.200/_profiler/d7c06d" |
| x-previous-debug-token | "d7c06d" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| X-AnonResource | "true" |
| X-AnonResource-Backend | "localhost/ecp/default.flt?~3" |
| X-BEResource | "localhost/owa/auth/logon.aspx?~3" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "9d665047ac78cf3bef6c1f055dce2e2a" |
| APP_SHARE_DIR | "var/share" |
| DATABASE_URL | "mysql://lemeldois_crm:App-LeM3ldois2026!@127.0.0.1:3306/lemeldois_crm?serverVersion=8.0&charset=utf8mb4" |
| DEFAULT_URI | "http://localhost" |
| FROM_EMAIL | "t.ascoet@ascoet.com" |
| FROM_NAME | "Le Meldois" |
| MAILER_DSN | "smtp://958ef7001%40smtp-brevo.com:xsmtpsib-38e9ff228025cdcac8101fe8f5a5cbf28b2e218a4f397e8e0ab42151355bce75-LaYUiM7u7z86tyUj@smtp-relay.brevo.com:587?encryption=tls" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "sync://" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| APP_PROJECT_DIR | "/var/www/html/lemeldois-crm" |
| APP_RUNTIME | "Symfony\Component\Runtime\SymfonyRuntime" |
| APP_RUNTIME_OPTIONS | [ "project_dir" => "/var/www/html/lemeldois-crm" ] |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/lemeldois-crm/public" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/lemeldois-crm/public" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_COOKIE | "X-AnonResource=true; X-AnonResource-Backend=localhost/ecp/default.flt?~3; X-BEResource=localhost/owa/auth/logon.aspx?~3;" |
| HTTP_HOST | "54.38.157.200" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 zgrab/0.x" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/snap/bin" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_HTTPS | "on" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/owa/auth/x.js" |
| REMOTE_ADDR | "172.202.117.213" |
| REMOTE_PORT | "48546" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779348403 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779348403.746 |
| REQUEST_URI | "/owa/auth/x.js" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/html/lemeldois-crm/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "54.38.157.200" |
| SERVER_ADMIN | "[no address given]" |
| SERVER_NAME | "54.38.157.200" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/var/www/html/lemeldois-crm/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,APP_SHARE_DIR,DEFAULT_URI,DATABASE_URL,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,MAILER_DSN,FROM_EMAIL,FROM_NAME" |