Request / Response
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _redirected | true |
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "77a260" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8" |
| accept-language | "en-US,en;q=0.5" |
| connection | "keep-alive" |
| cookie | "sf_redirect=deleted; main_deauth_profile_token=e24ad3; main_auth_profile_token=deleted; PHPSESSID=1br24n56go9snmipv8bqffg0o8" |
| host | "app.clublemeldois.fr" |
| keep-alive | "300" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/78.0.3904.108 Safari/537.36" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Thu, 21 May 2026 12:02:19 GMT" |
| vary | "Accept" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20https%3A%2F%2Fapp.clublemeldois.fr%2Flogin%2Fsito%2Fwp-includes%2Fwlwmanifest.xml%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fvar%2Fwww%2Fhtml%2Flemeldois-crm%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:156" |
| x-debug-token | "cee229" |
| x-debug-token-link | "https://app.clublemeldois.fr/_profiler/263565" |
| x-previous-debug-token | "263565" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "1br24n56go9snmipv8bqffg0o8" |
| main_auth_profile_token | "deleted" |
| main_deauth_profile_token | "e24ad3" |
| sf_redirect | "deleted" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "9d665047ac78cf3bef6c1f055dce2e2a" |
| APP_SHARE_DIR | "var/share" |
| DATABASE_URL | "mysql://lemeldois_crm:App-LeM3ldois2026!@127.0.0.1:3306/lemeldois_crm?serverVersion=8.0&charset=utf8mb4" |
| DEFAULT_URI | "http://localhost" |
| FROM_EMAIL | "t.ascoet@ascoet.com" |
| FROM_NAME | "Le Meldois" |
| JWT_PASSPHRASE | "lemeldois2025" |
| JWT_PUBLIC_KEY | "%kernel.project_dir%/config/jwt/public.pem" |
| JWT_SECRET_KEY | "%kernel.project_dir%/config/jwt/private.pem" |
| MAILER_DSN | "smtp://958ef7001%40smtp-brevo.com:xsmtpsib-38e9ff228025cdcac8101fe8f5a5cbf28b2e218a4f397e8e0ab42151355bce75-LaYUiM7u7z86tyUj@smtp-relay.brevo.com:587?encryption=tls" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "sync://" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| APP_PROJECT_DIR | "/var/www/html/lemeldois-crm" |
| APP_RUNTIME | "Symfony\Component\Runtime\SymfonyRuntime" |
| APP_RUNTIME_OPTIONS | [ "project_dir" => "/var/www/html/lemeldois-crm" ] |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/lemeldois-crm/public" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/lemeldois-crm/public" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en-US,en;q=0.5" |
| HTTP_CONNECTION | "keep-alive" |
| HTTP_COOKIE | "sf_redirect=deleted; main_deauth_profile_token=e24ad3; main_auth_profile_token=deleted; PHPSESSID=1br24n56go9snmipv8bqffg0o8" |
| HTTP_HOST | "app.clublemeldois.fr" |
| HTTP_KEEP_ALIVE | "300" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/78.0.3904.108 Safari/537.36" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/snap/bin" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_HTTPS | "on" |
| REDIRECT_SSL_TLS_SNI | "app.clublemeldois.fr" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/login/sito/wp-includes/wlwmanifest.xml" |
| REMOTE_ADDR | "45.154.98.214" |
| REMOTE_PORT | "59532" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779364939 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779364939.7167 |
| REQUEST_URI | "/login/sito/wp-includes/wlwmanifest.xml" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/html/lemeldois-crm/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "54.38.157.200" |
| SERVER_ADMIN | "[no address given]" |
| SERVER_NAME | "app.clublemeldois.fr" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SSL_TLS_SNI | "app.clublemeldois.fr" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/var/www/html/lemeldois-crm/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,APP_SHARE_DIR,DEFAULT_URI,DATABASE_URL,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,MAILER_DSN,FROM_EMAIL,FROM_NAME,JWT_SECRET_KEY,JWT_PUBLIC_KEY,JWT_PASSPHRASE" |